Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMezar Taşı Dekorasyonu

REF. BD027 Pirinç Kaydırma Tombstone Dekorasyon Malzemesi Bakır Alaşım Boyutu 9 × 13 Cm

REF. BD027 Pirinç Kaydırma Tombstone Dekorasyon Malzemesi Bakır Alaşım Boyutu 9 × 13 Cm

  • REF. BD027 Brass Scroll Tombstone Decoration Material Copper Alloy Size 9×13 Cm
  • REF. BD027 Brass Scroll Tombstone Decoration Material Copper Alloy Size 9×13 Cm
 • REF. BD027 Brass Scroll Tombstone Decoration Material Copper Alloy Size 9×13 Cm

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: B&R
  Sertifika: CCPIT
  Model numarası: BD027

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 500 adet
  Fiyat: US$1.58-1.75
  Ambalaj bilgileri: Karton
  Yetenek temini: 500.000 adet/ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Renk: Tunç Malzeme: Pirinç
  Köken: Çin MOQ: 500-1,000pcs
  Şekil: kaydırma Kullanım: Mezar taşı mezarlığı ve diğer
  Boyutu: 13 * 9cm

  Ana bilgi:

  Ürün adı: pirinç dekorasyon (kaydırma)

  Model: BD027

  Marka: B & R

  Uygulama: Mezar taşı, mezarlık veya başkaları için dekorasyon.

  Menşei: çin

  Üretici: Sumer Uluslararası (Beijing) Ticaret A.Ş., Ltd

  Ürün ayrıntısı:

  Boyutu: 13 * 9cm

  Malzeme: Pirinç (Bakır alaşımı)

  Renk / terbiye: antik bronz

  Moq: 500-1,000 adet

  Ambalaj: karton

  Ana özellik:

  10 yıldan uzun süredir cenaze alanında faaliyet göstermektedir;

  Özelleştirilmiş ürünler kabul edilebilir;

  İyi kalite ve rekabetçi fiyat;

  Daha fazla bilgi:

  Pirinç

  Pirinç, bakır ve çinkodan yapılmış bir metal alaşımıdır; çinko ve bakırın oranları, değişen özelliklere sahip bir dizi pirinç yaratmak için değiştirilebilir. Bu, bir ikame alaşımıdır: iki bileşenin atomları, aynı kristal yapı içinde birbirinin yerini alabilir.

  Karşılaştırma olarak, bronz esas olarak bir bakır ve kalay alaşımıdır. Bununla birlikte, bronz ve pirinç, arsenik, fosfor, alüminyum, manganez ve silikon dahil olmak üzere bir dizi diğer elemanın küçük oranlarını da içerebilir. Terim ayrıca çeşitli pirinçlere uygulanır ve ayrım büyük oranda tarihseldir. Müzelerin ve arkeolojinin modern pratiği, her şeyi kapsayan "bakır alaşımı" lehine, tarihsel nesneler için her iki terimin de giderek daha fazla kaçınılmasını sağlar.

  Pirinç, parlak altın benzeri görünümü için dekorasyon için kullanılır; kilitler, dişliler, yataklar, kapı kolları, mühimmat mahfazaları ve valfler gibi düşük sürtünme gerektiren uygulamalar için; sıhhi tesisat ve elektrik uygulamaları için; ve yüksek işlenebilirliğin (geçmişte el aletleri ile) ve dayanıklılığın bir kombinasyonunun arzu edildiği, boynuz ve çan gibi pirinç müzik aletlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Ayrıca fermuarlarda kullanılır. Pirinç genellikle, tutuşabilir veya patlayıcı malzemelerin yakınında kullanılan bağlantı parçaları ve aletlerde olduğu gibi kıvılcım çıkarılmaması gereken durumlarda kullanılır.

  Özellikleri

  Pirinç, bronz veya çinkoya göre daha fazla işlenebilirliğe sahiptir. Nispeten düşük bir erime noktası olan pirinç (900 ila 940 ° C, 1,650 ila 1,720 ° F, bileşime bağlı olarak) ve akış karakteristikleri, onu nispeten kolay bir malzeme haline getirmektedir. Bakır ve çinko oranlarını değiştirerek, pirinç özellikleri değişebilir, sert ve yumuşak pirinçlere izin verir. Pirinç yoğunluğu kübik santimetre başına 8.4 ila 8.73 gramdır (0.303 ila 0.315 lb / cu in).

  Bugün, tüm pirinç alaşımlarının neredeyse% 90'ı geri dönüştürülmüştür. Pirinç ferromanyetik olmadığı için, hurdayı güçlü bir mıknatısın yanından geçirerek demir hurdalarından ayrılabilir. Pirinç hurdası toplanır ve eritildiği dökümhaneye taşınır ve kütük haline getirilir. Kütükler, istenen biçim ve büyüklükte ısıtılır ve ekstrüde edilir. Pirinçin genel yumuşaklığı, bunun istisnası olsa da, çoğu zaman kesme sıvısı kullanılmadan işlenebilmesi anlamına gelir.

  Alüminyum, pirinçten daha güçlü ve daha korozyona dayanıklıdır. Alüminyum aynı zamanda, ince, şeffaf ve kendi kendini iyileştiren yüzeyde oluşturulacak çok yararlı bir alüminyum oksit (Al2O3) tabakasına da neden olur. Teneke benzer bir etkiye sahiptir ve özellikle deniz suyu uygulamalarında (deniz pirinçlerinde) kullanımını bulur. Demir, alüminyum, silikon ve manganez kombinasyonları pirinç aşınmasını ve yırtılmaya karşı dayanıklı olmasını sağlar.

  PİRİNÇ ALAŞIMLARI

  Alaşım adı Bakır (%) Çinko (%) Teneke (%) Öncülük etmek (%) Diğer notlar
  Abyssinian altın 90 10
  Admiralty pirinç 69 30 1 Kalay birçok ortamda çinko kaybını engeller.
  Aich'in alaşımı 60,66 36,58 1.02 1.74 demir Korozyon direncinden, sertliğinden ve tokluğundan dolayı denizcilik hizmetinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Karakteristik bir uygulama, gemilerin diplerinin korunmasıdır, ancak daha modern katodik koruma yöntemleri, kullanımını daha az yaygın hale getirmiştir. Onun görünüşü altınınkine benziyor.
  Alüminyum pirinç 77.5 20.5 % 2 alüminyum Alüminyum korozyon direncini artırır. Isı eşanjörü ve kondenser tüpleri için kullanılır.
  Arsenik pirinç arsenik , sıklıkla alüminyum Kazan tipi ocaklarda kullanılır .
  Kartuşlu pirinç (C260) 70 30 - ≤ 0,07 İyi soğuk çalışma özellikleri. Mühimmat vakaları, sıhhi tesisat ve donanım için kullanılır.
  Ortak pirinç 63 37 Ayrıca perçin pirinç denir. Soğuk çalışma için ucuz ve standarttır.
  DZR pirinç arsenik Az miktarda arsenik içeren çinkosuzlaşmaya dayanıklı pirinç.
  Delta metal 55 41-43 Diğer metallerden oluşan denge ile% 1-3 demir. Kullanılan oranlar malzemeyi daha sert ve vanalar ve rulmanlar için uygun hale getirir.

  Zorlu ortamlar için korozyona dayanıklı pirinç

  Çoğunlukla CR (korozyona dayanıklı) pirinç olarak adlandırılan çinkosuzlaşma dirençli (DZR veya DR) pirinçler, büyük bir korozyon riski bulunan ve normal pirinçlerin standartlara uygun olmadığı yerlerde kullanılır. Yüksek su sıcaklıkları, mevcut klorürler veya sapma su özelliklerine (yumuşak su) sahip uygulamalar rol oynar. DZR-pirinç, su kazanı sistemlerinde mükemmeldir. Bu pirinç alaşımı, uzun süreli arızaları önlemek için dengeli bir bileşim ve uygun üretim sıcaklıklarına ve parametrelerine özel önem verilerek büyük bir özenle üretilmelidir.

  Daha fazla resim:

  Pirinç dekorasyon --- kaydırma vazo ve fener

  Pirinç çubuk

  Sürekli döküm ile yapılan bir bakır disk (% 99,95 saf); kristalitleri ortaya çıkarmak için kazınmış.

  Şili'deki Chuquicamata, dünyanın en büyük açık ocak bakır madenlerinden biridir.

  İletişim bilgileri
  Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd.

  İlgili kişi: sumer

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler