Tel:
Çin Metal tabut kolları Üretici
Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd.
tabut kulplarında profesyonel, donanım ve mobilya kulplarında

Ana sayfa

Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6

Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd.

Sümer (Beijing) Uluslararası Ticaret A.Ş., Ltd, Çin'de cenaze ürünleri en büyük üreticisi ve ihracatçısı biridir. Biz tabut kolu, tabut köşesi, salıncak bar, haç, çapraz, dekorasyon ve diğer 'cenaze ürünleri uzmanlaşmıştır. Ve ayrıca ahşap tabut, metal tabut, çömlek, vücut çantası, tabut, tabut, isim plakası, imzalama kitabı, yapay çiçek ve benzeri kaynağı.

Biz döküm makinesi, enjeksiyon kalıplama makinesi, delme makinesi ve vacuume metalizasyon kaplama makinesi var ve ayrıca elektronik kaplama için iyi bir ortak var. Bu hammadde ağırlıklı olarak dahil edildi: zamak, alüminyum alaşımlı, ABS, PP, pirinç ve çelik. Ayrıca, yüzlerce kalıp var ve ayrıca müşterinin tasarımına veya örneklerine göre yeni kalıp geliştirme yeteneğine de sahibiz.


Yaklaşık 100 çalışan kadromuz var ve bunlar arasında 4 departman var: üretim departmanı, teknik departman, pazar departmanı, satın alma departmanı ve QC departmanı.

Yaklaşık on yıllık tecrübeye sahibiz ve mallar Fransa, Rusya, İtalya, İrlanda, Portekiz, Ekvador, Güney Afrika ve benzeri ülkelere ihraç edildi. Yüksek kalite ve rekabetçi fiyat sağlamak için hedefimizdir. Dünya çapında müşterilerimize hoş geldiniz.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : B ve R

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 500000-1000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 90% - 100%

Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd.
Rm 704, Bina 2, No.3, Lider kule, Guangqumen Nei, Dongchen Bölgesi, Pekin, Çin
Tel:86-10-67163947
Privacy Policy Çin iyi kalite Metal Coffin Handles Tedarikçi. Copyright © 2014 - 2019 coffin-hardware.com. All Rights Reserved.