Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd.

Çin Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd.
Cenaze sergisi test kolları Ambalaj Makineyi döküm Ürün ambalaj

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Afrika
Dünya çapında
Markalar : B ve R
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 500000-1000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 90% - 100%
Sümer (Beijing) Uluslararası Ticaret A.Ş., Ltd, Çin'de cenaze ürünleri en büyük üreticisi ve ihracatçısı biridir. Biz tabut kolu, tabut köşesi, salıncak bar, haç, çapraz, dekorasyon ve diğer 'cenaze ürünleri uzmanlaşmıştır. Ve ayrıca ahşap tabut, metal tabut, çömlek, vücut çantası, tabut, tabut, isim plakası, imzalama kitabı, yapay çiçek ve benzeri kaynağı.

Biz döküm makinesi, enjeksiyon kalıplama makinesi, delme makinesi ve vacuume metalizasyon kaplama makinesi var ve ayrıca elektronik kaplama için iyi bir ortak var. Bu hammadde ağırlıklı olarak dahil edildi: zamak, alüminyum alaşımlı, ABS, PP, pirinç ve çelik. Ayrıca, yüzlerce kalıp var ve ayrıca müşterinin tasarımına veya örneklerine göre yeni kalıp geliştirme yeteneğine de sahibiz.


Yaklaşık 100 çalışan kadromuz var ve bunlar arasında 4 departman var: üretim departmanı, teknik departman, pazar departmanı, satın alma departmanı ve QC departmanı.

Yaklaşık on yıllık tecrübeye sahibiz ve mallar Fransa, Rusya, İtalya, İrlanda, Portekiz, Ekvador, Güney Afrika ve benzeri ülkelere ihraç edildi. Yüksek kalite ve rekabetçi fiyat sağlamak için hedefimizdir. Dünya çapında müşterilerimize hoş geldiniz.

İletişim bilgileri
Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Helen Ren

Tel: +86-13801202918

Faks: 86-10-67163945

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)