Ana sayfa

Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili
Sümer (Beijing) Uluslararası Ticaret A.Ş., Ltd, Çin'de cenaze ürünleri en büyük üreticisi ve ihracatçısı biridir. Biz tabut kolu, tabut köşesi, salıncak bar, haç, çapraz, dekorasyon ve diğer 'cenaze ürünleri uzmanlaşmıştır. Ve ayrıca ahşap tabut, metal tabut, çömlek, vücut çantası, tabut, tabut, isim plakası, imzalama kitabı, yapay çiçek ve benzeri kaynağı.

Biz döküm makinesi, enjeksiyon kalıplama makinesi, delme makinesi ve vacuume metalizasyon kaplama makinesi var ve ayrıca elektronik kaplama için iyi bir ortak var. Bu hammadde ağırlıklı olarak dahil edildi: zamak, alüminyum alaşımlı, ABS, PP, pirinç ve çelik. Ayrıca, yüzlerce kalıp var ve ayrıca müşterinin tasarımına veya örneklerine göre yeni kalıp geliştirme yeteneğine de sahibiz.


Yaklaşık 100 çalışan kadromuz var ve bunlar arasında 4 departman var: üretim departmanı, teknik departman, pazar departmanı, satın alma departmanı ve QC departmanı.

Yaklaşık on yıllık tecrübeye sahibiz ve mallar Fransa, Rusya, İtalya, İrlanda, Portekiz, Ekvador, Güney Afrika ve benzeri ülkelere ihraç edildi. Yüksek kalite ve rekabetçi fiyat sağlamak için hedefimizdir. Dünya çapında müşterilerimize hoş geldiniz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : B ve R

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 500000-1000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sertifikalar Çin Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd. Sertifikalar