Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerHaç ve haç

İtalya Stil Tabut Tabut Demir Haç Zamak İsa Ref Hayır D067 Boyut 65 × 19 Cm

İtalya Stil Tabut Tabut Demir Haç Zamak İsa Ref Hayır D067 Boyut 65 × 19 Cm

  • Italy Style Coffin Casket Iron Cross With Zamak Jesus Ref No D067 Size 65×19 Cm
 • Italy Style Coffin Casket Iron Cross With Zamak Jesus Ref No D067 Size 65×19 Cm

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: B&R
  Sertifika: CCPIT
  Model numarası: D067

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1000pcs
  Ambalaj bilgileri: bir adet / köpük torba, 24 adet / koli başına
  Teslim süresi: 30 gün sonra depozito aldı
  Ödeme koşulları: T / T veya L / C, Western Union
  Yetenek temini: 5000sets/ay
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  renk: Antik bronz, altın, gümüş Fransızca adı: Croix
  İspanyolca adı: Crucifijo kullanım: Tabut Dekorasyonu
  Menşei: Çin Malzeme: iorn
  Vurgulamak:

  cross crucifix

  ,

  catholic cross

  İtalya Stil Tabut Tabut Demir Haç Zamak İsa Ref Hayır D067 Boyut 65 × 19 Cm

   

  Hızlı Detay:

  Boyut 65 * 19 cm Ref No D067 İtalya tarzı tabut tabut için zamak İsa ile iorn çapraz

  Açıklama:

  Tabut kapağı dekorasyonu için Zamak haçı D067

  Model numarası .: D067

  Malzeme: Zamak

  Boyut: 65 * 19 cm

  Renk: altın, antika pirinç veya antika bakır

   

  Uygulamalar:

  Ahşap tabut dekorasyonu

   

   

  Rekabet avantajı:

  Rekabetçi fiyat ve yüksek kalite

   

   

  Daha fazla bilgi:

  Large crucifixes high across the central axis of a church are known by the Old English term rood. Bir kilisenin merkezi ekseni boyunca uzanan büyük haçlar Eski İngilizce terimiyle bilinir. By the late Middle Ages these were a near-universal feature of Western churches, but are now very rare. Orta Çağın sonlarında, bunlar Batı kiliselerinin evrensel bir özelliğiydi, ancak şimdi çok nadir. Modern Roman Catholic churches often have a crucifix above the altar on the wall; Modern Roma Katolik kiliseleri genellikle duvardaki sunağın üzerinde haçlıdır; for the celebration of Mass, the Roman Rite of the Catholic Church requires that, "on or close to the altar there is to be a cross with a figure of Christ crucified". Kitle kutlaması için Katolik Kilisesinin Roma Ayini, "sunağın üstünde veya yakınında Mesih'in çarmıha gerilmiş bir figürü olan bir haç olmasını" gerektirir.

  The crucifix is a principal symbol for many groups of Christians, and one of the most common forms of the Crucifixion in the arts. Haç, birçok Hıristiyan grubu için temel bir simgedir ve sanatta çarmıha gerilmenin en yaygın biçimlerinden biridir. It is especially important in the Latin Rite of the Roman Catholic Church, but is also used in the Orthodox, Oriental Orthodox, Assyrian, and Eastern Catholic Churches, as well as by many Lutheran[3][4] and Anglican churches. Roma Katolik Kilisesinin Latin Ritinde özellikle önemlidir, ancak Ortodoks, Oryantal Ortodoks, Asur ve Doğu Katolik Kiliselerinde ve ayrıca birçok Lutheran [3] [4] ve Anglikan kiliselerinde de kullanılır. The symbol is less common in churches of other Protestant denominations, which prefer to use a cross without the figure of Jesus (the corpus). Sembol, İsa'nın (korpus) figürü olmadan bir haç kullanmayı tercih eden diğer Protestan mezheplerinin kiliselerinde daha az yaygındır. The crucifix emphasizes Jesus' sacrifice — his death by crucifixion, which Christians believe brought about the redemption of mankind. Çarmıha gerilme İsa'nın kurbanını vurgular - Hıristiyanların insanlığın kurtuluşunu getirdiğine inandıkları çarmıha gerilerek ölümü. Most crucifixes portray Jesus on a Latin cross, rather than any other shape, such as a Tau cross or a Coptic cross. Çoğu haç İsa'yı bir Tau haçı veya Kıpti haç gibi başka bir şekilden ziyade Latin haçında tasvir eder.

   

  Zamak alloys are part of the zinc aluminium alloy family; Zamak alaşımları çinko alüminyum alaşımı ailesinin bir parçasıdır; they are distinguished from the other ZA alloys because of their constant 4% aluminium composition. sabit% 4 alüminyum bileşimi nedeniyle diğer ZA alaşımlarından ayırt edilirler.

  The name zamak is an acronym of the German names for the metals of which the alloys are composed: Zink (zinc), Aluminium, Magnesium and Kupfer (copper).The New Jersey Zinc Company developed zamak alloys in 1929. Zinc alloys are popularly referred to as pot metal or white metal. Zamak ismi, alaşımlarının oluşturduğu metaller için Alman isimlerinin kısaltmasıdır: Zink (çinko), Alüminyum, Magnezyum ve Kupfer (bakır). New Jersey Zinc Company, 1929'da zamak alaşımları geliştirdi. pota metal veya beyaz metal olarak. While zamak is held to higher industrial standards, it is still considered a pot metal. Zamak daha yüksek endüstriyel standartlarda tutulurken, yine de bir pot metali olarak kabul edilir.

   

  Bölgelere göre Hıristiyanlar (kendi kendini tanımlayan)

  (Pew Araştırma Merkezi, 2011)

   

   

  bölge

  Hıristiyanlar

  % Hıristiyan

  Avrupa 558260000 75,2
  Latin Amerika – Karayipler 531280000 90.0
  Sahra-altı Afrika 517340000 62.9
  Asya Pasifik 286950000 7.1
  Kuzey Amerika 266630000 77.4
  Orta Doğu – Kuzey Afrika 12710000 3.7
  Dünya 2173180000 31.5

   

  İletişim bilgileri
  Sumer (Beijing) International Trading Co., Ltd.

  İlgili kişi: sumer

  Tel: +8613801202918

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler